مشاوره تخصصی کشاورزی آقا مهندس | خرید اینترنتی بذر

بذر گوجه هایکو (Haiku F1)

نمره کاربران:

نمره فنی آقامهندس:

/10

1،600،000 تومان

بذر گوجه هاکو (Haiku F1)” رقمی میان رس و مناسب کشت در فضای باز است. این رقم عملکرد نسبتا خوبی دارد. همچنین از مقاومت نسبی به بیماری های قارچی برخوردار است.

دسته‌بندی: ,

اشتراک‌گذاری:

مشخصات بذر گوجه هایکو (Haiku F1)

توضیحات تکمیلی

نوع کشت

شکل و تیپ میوه

وزن متوسط میوه

140 تا 170 گرم

میزان سفتی میوه

متوسط

میزان برداشت با کاسبرگ

تا 30 درصد

نوع مصرف

دومنظوره (تازه خوری و صنعتی)

دوره رسیدگی

پوشش برگی و حجم بوته

متوسط

مقاومت ها و تحمل ها

سفیدک آشکار یا پودری (PM)

بسته بندی

پاکت 10000 عددی, پاکتی 5000 عددی

معرفی و توضیح

خرید و استعلام قیمت بذر گوجه هایکو

چنانچه به دنبال گوجه ای با تیپ بلوکی هستید، یکی از انتخاب های شما می تواند “بذر گوجه هایکو” باشد. لازم است قبل از خرید حتما از میزان موجودی و قیمت مطلع شوید. چراکه قیمت بذر به تاریخ بسته بندی و تعداد سفارش شما، همچنین تعداد بذر موجود در پاکت بستگی دارد. بعد از اطمینان از قیمت می توانی آنلاین، حضوری به صورت پرداخت در محل و یا اقساطی خرید خود را نهایی کنید.

توضیحات فنی گوجه رقم هایکو

بذر گوجه هایکو یکی از ارقام مناسب کشت در فضای باز شرکت آتلانتیک سیدز می باشد. این رقم در بسته بندی های 5000 و 10000 عددی در بازار موجود است. خصوصیات این رقم به شرح زیر است:

  • رقمی با باردهی مناسب است.
  • رقم گوجه ایزمونو دوره رسیدگی متوسط است.
  • دارای بوته ای نسبتا قوی با پوشش برگی مناسب است.

به طور کلی هایکو میوه ای با تیپ بلوکی به وزن 140 تا 170 گرم تولید می کند. تنها عیبی که به آن می گیرند، عدم مقاومت مناسب به بیماری های ویروسی است.

مقاومت ها و تحمل های رقم گوجه هایکو

این رقم از مقاومت نسبی به بیماری های قارچی از جمله سفیدک پودری (PM) برخوردار است. اما به ویروس ها مقاوم نیست. بنابراین نباید در مناطق آلوده به ویروس کشت گردد. توصیه می شود برای به دست آوردن مقاومت مناسب نسبت به آفات نیز، از پیشگیری و برنامه های مدیریت تلفیقی و تغذیه مناسب استفاده شود.

مشاوره کشت و خرید بذر گوجه هایکو

شما می توانید برای خرید و دریافت مشاوره رایگان با کارشناسان ما در بخش فنی تماس بگیرید. با توجه به اینکه این رقم از مقاومت نسبی به ویروس ها برخوردار نیست، شما می توانید با دریافت مشاوره جهت تغذیه مناسب برای داشتن بوته ای قوی و توصیه های گیاهپزشکی استفاده از سموم جهت پیشگیری اقدام نمایید. در نهایت زمینی با حداکثر عملکرد و حداقل خسارات و هزینه های را خواهید داشت.

نمره فنی

کیفیت میوه:
پوشش برگی:
مقاومت و تحمل:
زمان رسیدگی:
باردهی:

نمره فنی برای اولین بار توسط تیم تخصصی آقامهندس و بر اساس پنج معیار کیفیت میوه، پوشش برگی، مقاومت و تحمل، زمان رسیدگی و باردهی تهیه شده است.

پرسش و پاسخ

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “بذر گوجه هایکو (Haiku F1)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *