مشاوره تخصصی کشاورزی آقا مهندس | خرید اینترنتی بذر

مشاوره خرید بذر و مشاوره کاشت تا برداشت

دوست عزیز برای مشاوره خرید یا کاشت بذر فرم زیر را تکمیل نمایید.

voice-chat1

تماس تلفنی

video-call2

تماس تصویری

farm-visit2

بازدید مزرعه‌ای

regular-visit2

بازدید دوره‌ای

چرا باید مشاور کشاورزی بگیریم؟

کشاورزی همیشه به‌عنوان یکی از پر ریسک‌ترین شغل‌ها شناخته شده است. ریسک‌های کشت، از بذر و کود و سم تقلبی گرفته تا بیماری و سیل و حتی نبود بازار ثابت، از دردسرهای قدیمی و همیشگی کشاورزان بوده‌اند. افزایش سرسام آور هزینه‌های کشت هم جدیدترین مشکل کشاورزی است. کشاورزان باید تمام تلاش خود را بکنند تا ریسک کشت را به حداقل برسانند و حداکثر بهره‌وری را داشته باشند. برای برای رسیدن به این دو هدف، یک راه‌حل اصولی وجود دارد و آن همکاری با شرکت‌های مشاوره کشاورزی است. در واقع باید از یک شرکت قابل اعتماد برای دریافت مشاوره تخصصی کشاورزی کمک گرفت. شرکت خدمات مشاوره‌ کشاورزی ای که بتواند از خرید بذر تا برداشت محصول کشاورز را همراهی کند. بطوری که ریسک‌های کشت و خطرات احتمالی را پیش بینی کند و عملکرد و سودآوری را افزایش دهد.

مراحل دریافت مشاوره:

ما در آقا مهندس به سه شیوه مشاوره کشاورزی تخصصی ارائه می‌دهیم:

مشاوره کشاورزی رایگان تلفنی(مشاوره کشاورزی رایگان آنلاین):

شما می‌توانید با یک تماس تلفنی ساده یا از طریق واتس اپ و تلگرام از مشاوران ما، مشاوره رایگان دریافت کنید. همچنین می‌توانید از طریق فرم بالا با ما در ارتباط باشید.

بازدید حضوری از مزارع:

پس از پر کردن فرم بالا یا تماس با ما، می‌توانید بازدید از مزرعه مورد نظر خود را هماهنگ کنید. ما در بازدید حضوری سعی می‌کنیم مشکل مقطعی که در مزرعه شما بوجودآمده را حل کنیم.

مشاوره افزایش عملکرد:

شما می‌توانید از طریق فرم بالا یا تماس با ما، در خواست دهید یک کارشناس زبده در تمام طول فصل در کنارتان باشد. ما سعی می‌کنیم با مشاوره حضوری و غیر حضور در تمام فصل کشت، مشکلات و ریسک‌های زراعت شما را کاهش دهیم و باردهی مزرعه تان را بطور چشمگیری افزایش دهیم.

مشاوره کاشت (با تضمین افزایش عملکرد)

ما با مشاوره کاشت گوجه وارد عرصه مشاوره کشاورزی شدیم. خوشبختانه برترین تجربیات ما در زمینه مشاوره کاشت گوجه بوده است. ما با تمام گوجه کارانی که همکاری و افتخار مشاوره به آنها را داشتیم در زمینه افزایش تناژ و کیفیت مزرعه شان موفق بوده ایم.

مرحله اول مشاوره انتخاب بذر است. با این اقدام، می‌توانیم احتمال موفقیت در افزایش عملکرد را تا حدود زیادی افزایش دهیم. در مرحله بعد با انتخاب روش‌ها و لوازم صحیح آبیاری و کشت اصولی، تلاش می‌کنیم زمینه را برای تغذیه اصولی فراهم کنیم. در مراحل بعدی با برنامه‌های تغذیه اصولی که کاملا متناسب با رقم انتخاب شده و شرایط منطقه هستند، میزان باردهی را افزایش دهیم. البته که برنامه‌های اختصاصی هم مبارزه اصولی و کاربردی با آفات و بیمارگرها پیاده خواهیم کرد.

رایج ترین مشاوره درخواستی شما در مشاوره کشاورزی تلفنی و آنلاین

بیشترین سوالاتی که مشاوران ما دریافت می‌کنند، سوالات مربوط به شناسایی و کنترل آفات و بیماری‌های مزرعه است. بنابراین ما جهت ارائه خدمات مشاوره باکیفیت، سعی کرده ایم در زمینه مشاوره آفات کشاورزی (ازشناسایی تا کنترل)، مشاوره بیماری‌های رایج مزارع (از شناسایی تا کنترل اصولی) و همچنین مشاوره سموم کشاورزی (از توصیه نوع سم گرفته تا نحوه مصرف و دز مصرف سم) کاملا قابل اتکا باشیم.

خدماتی که به زودی ارائه خواهند شد:

مشاوره کشاورزی ارگانیک: خوشبختانه هر روز، تعداد علاقه مندان به کشاورزی ارگانیک در حال افزایش است. دغدغه مصرف محصول سالم، تبدیل به یکی از اصلی ترین دغدغه‌های مصرف کنندگان شده است. درصددیم تا شرایطی برای مشاوره دادن به تولید کنندگان محصولات ارگانیک فراهم کنیم. مشاوره تولید محصولات ارگانیک یکی از جذاب ترین خدمات ما می‌تواند باشد.