مشاوره تخصصی کشاورزی آقا مهندس | خرید اینترنتی بذر

بذر خیار سوپر استار (Super Star F1)

نمره کاربران:

(دیدگاه 1 کاربر)
1 دیدگاه

نمره فنی آقامهندس:

/10

500،000 تومان

بذر خیار سوپر استار (Super Star F1)” یک رقم با تیپ میوه کشیده و مناسب کشت در فضای باز است. این واریته دوره رشد کوتاهی داشته و میوه ای به طول 16 سانتی متر تولید می کند. سوپر استار دارای پک مقاومتی خوبی نیز می باشد.

اشتراک‌گذاری:

مشخصات بذر خیار سوپر استار (Super Star F1)

توضیحات تکمیلی

نوع کشت

تیپ میوه

بیت آلفا

شکل میوه

سیلندری

پارتنوکارپ / جاینشیوس

جاینشیوس

اندازه میوه

14 تا 16 سانتی متر

پوست میوه

دارای برجستگی ها و شیارهای موازی

دوره رسیدگی

پوشش برگی و حجم بوته

متوسط

مقاومت ها و تحمل ها

سفیدک آشکار یا پودری (PM), سفیدک داخلی یا دروغی(DM), ویروس لکه حلقوی پاپایا (PRSV), ویروس موزاییک خیار (CMV), ویروس موزاییک زرد کدوئیان (ZYMV), ویروس موزاییک هندوانه (MWV)

شرکت تولید کننده / وارد کننده

یو اس اگری سیدز/ گل سم گرگان

بسته بندی

قوطی 2500 عددی

معرفی و توضیح

خرید بذر خیار و استعلام قیمت سوپر استار

جهت خرید “بذر خیار سوپر استار” و دیگر ارقام خیار می‌توانید با کارشناسان فروش ما در مجموعه آقامهندس تماس حاصل کنید. خرید این رقم ارتباط مستقیم به تعداد خرید شما، تاریخ بسته بندی و نوع بسته بندی ( پاکت یا قوطی) دارد. با توجه به اینکه خرید از ما به شیوه‌های متفاوت حضوری، اینترنتی، پرداخت در محل و اقساط امکان پذیر است، به شما توصیه می‌کنیم، قبل از خرید از مشاوره و راهنمایی کارشناسان ما بهره برده و سپس اقدام به خرید نمایید.

توضیحات فنی خیار رقم سوپر استار

بذر خیار سوپر استار از محصولات شرکت یو اس اگری سیدز بوده و مناسب کشت در فضای باز می‌باشد. این واریته قابلیت کشت در نقاط مختلف را دارد و در بسیاری از نقاط به دلیل فرم مناسبی که دارد به عنوان خیار خیارشوری استفاده می‌شود. به طور کلی می‌توان ویژگی‌های سوپر استار را در زیر نام برد:

 • کیفیت میوه خوبی دارد.
 • سوپر استار یک واریته زودرس است.
 • قابلیت تولید میوه باکیفیت در طول دوره برداشت دارد.
 • دارای بوته‌هایی قوی با حجم شاخ و برگ خوب می‌باشد.

بنابراین می‌توان گفت خیار سوپر استار با دوره رسیدگی کوتاه، میوه ای ترد و باکیفیت به رنگ سبز براق تولید می‌کند.

جهت بازدید از سایر بذرهای خیار کلیک کنید.

مقاومت ها و تحمل های رقم سوپر استار

خیار سوپر استار به بیماری‌های قارچی سفیدک آشکار یا پودری (PM)، سفیدک داخلی یا دروغی خیار (DM) مقاومت نسبی خوبی دارد. همچنین به بیماری‌های ویروسی ویروس موزاییک خیار (CMV)، ویروس موزاییک هندوانه (MWV)، ویروس لکه حلقوی پاپایا (PRSV)، ویروس موزاییک زرد کدوئیان (ZYMV) مقاومت نسبی دارد.

نقد و بررسی رقم خیار سوپر استار

این واریته میوه با کیفیت بالا و مناسبی تولید می‌کند. تولید گل نر در طول دوره رشد، از عملکرد آن می‌کاهد و این موضوع تنها عیبی است که به این رقم وارد است؛ که به شرط تغذیه مناسب گیاه و مدیریت مزرعه، عملکرد بالا بوده و قابلیت کشت در مناطق مختلف نیز دارد. از مزایایی که این رقم دارد، داشتن پک مقاومتی خوب می‌باشد.

مشاوره کشت و خرید بذر سوپر استار

چنانچه برای کاشت خیار فضای باز به دنبال رقمی با دوره رسیدگی کوتاه و میوه‌ای خوش فرم و با کیفیت هستید، بذر خیار سوپر استار گزینه مناسبی است. شما با خرید این بذر می‌توانید از مشاوره ی رایگان کارشناسان فنی ما جهت افزایش عملکرد و بهترین نتیجه استفاده کنید. هدف ما معرفی بهترین رقم با توجه به شرایط شما و همراهی شما تا رسیدن به بهترین نتیجه است.

بازدید از بیماری‌ها و آفات بذر خیار

نمره فنی

کیفیت میوه:
پوشش برگی:
مقاومت و تحمل:
زمان رسیدگی:
باردهی:

نمره فنی برای اولین بار توسط تیم تخصصی آقامهندس و بر اساس پنج معیار کیفیت میوه، پوشش برگی، مقاومت و تحمل، زمان رسیدگی و باردهی تهیه شده است.

پرسش و پاسخ

1 دیدگاه برای بذر خیار سوپر استار (Super Star F1)

 1. مجید

  سلام.تاریخ تولید؟

  • پشتیبان سایت

   سلام و درود 2020

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *