مشاوره تخصصی کشاورزی آقا مهندس | خرید اینترنتی بذر

بذر گوجه بلاریوا

نمره کاربران:

نمره فنی آقامهندس:

5.1/10
5.1 از 10

32،000،000 ریال

“بذر گوجه بلاریوا (Bellariva F1)” قالبی گرد و سایز میوه نسبتا درشت دارد. 90 روز بعد از انتقال نشا به زمین اصلی بار می دهد به بیمارگرهای ویروسی شایع گوجه فرنگی مقاومت نسبی دارد. این رقم به عنوان کشت پسکار برای مناطق جنوبی و کشت بهاره برای مناطقی که دوره برداشت طولانی دارند توصیه می شود. همچنین به دلیل گوشتی بودن مصرف صنعتی نیز دارد.

اشتراک‌گذاری:

مشخصات بذر گوجه بلاریوا

توضیحات تکمیلی

نوع کشت

شکل و تیپ میوه

وزن متوسط میوه

160 تا 180 گرم

میزان سفتی میوه

خوب

میزان برداشت با کاسبرگ

کمتر از 10 درصد

نوع مصرف

دومنظوره (تازه خوری و صنعتی)

پوشش برگی و حجم بوته

خوب

دوره رسیدگی

مقاومت ها و تحمل ها

ویروس پژمردگی لکه ای گوجه فرنگی (TSWV), ویروس عامل سرجمک (TYLCV), ویروس عامل موزاییک گوجه (TOMV)

شرکت تولید کننده /وارد کننده

سمینیس/ فلات ایران

بسته بندی

قوطی 100000 عددی

معرفی و توضیح

خرید بذر و استعلام قیمت بذر گوجه بلاریوا

از دیگر ارقام گوجه فضای باز با مصرف دو منظوره می توانبذر گوجه بلاریوا را نام برد. برای خرید آن می توانید حضوری به شرکت مراجعه کنید و یا از طریق آنلاین خرید خود را انجام دهید. فقط لازم به ذکر است، قیمت هر قوطی به تاریخ درج شده روی آن و تعداد سفارش شما بستگی دارد. برای استعلام دقیق قیمت هم فقط کافی ست با کارشناسان ما تماس بگیرید. شرایط خرید پرداخت در محل و اقساطی نیز مهیا است.

توضیحات فنی گوجه رقم بلاریوا

واریته بلاریوا محصول شرکت سمینیس و مناسب کشت در فضای باز است که به صورت دو منظوره کشت می شود. بیشتر جهت کشت صنعتی استفاده می شود. دلیل این امر در خصوصیات آن نهان شده که آن ها را با هم بررسی می کنیم:

  • دوره رسیدگی متوسطی (90 روزه) دارد.
  • این واریته رشد محدود دارای بوته ای قوی با پوشش برگی بسیار خوب است.
  • این رقم عملکرد بالایی دارد.
  • غالب میوه ها بدون دمگل برداشت می شوند.

در مجموع بلاریوا میوه ای گرد با وزن 160 تا 180 گرم تولید می کند که از سفتی مناسبی برخوردار است. این رقم مناسب کشت پسکار در مناطق جنوبی ایران و کشت بهاره در مناطق با دوره برداشت طولانی است.

مقاومت ها و تحمل های رقم بلاریوا

این رقم مقاومت نسبتا خوبی به ویروس پیچیدگی و لکه زردی برگه گوجه فرنگی (TYLCV) دارد.

نقد و بررسی رقم گوجه بلاریوا

واریته بلاریوا جزو ارقام هیبرید پربار شرکت سمینیس است. جزو ارقامی است که در مناطقی با هدف کشت صنعتی و کارخانه ای می تواند انتخاب مناسبی باشد. چرا که هم سایز میوه خوب است و هم بار میوه مناسب دارد. ولی این در صورتی است که طول دوره رشد حداقل ماه باشد.

رقم گوجه بلاریوا یک رقم هیبرید میان رس است و در شرایط معتدل حدود 95 روز بعد از انتقال نشا بار می دهد البته در مناطق با تنش های مدام ممکن است تا حدود 110 روز این دوره به طول بیانجامد. حجم بوته رقم بلاریوا تقریبا برابر با 8320 است. بازارپسندی آن برای مصارف تازه خوری قابل مقایسه با ارقام بازارپسند مثل 8320 نیست، چرا که یکنواخی قالب و شکل 8320 را ندارد. همچنین بدون کاسبرگ برداشت می شود و اینکه این رقم صادراتی نیست.

مشاوره کشت و خرید بذر بلاریوا

جهت خرید بذر بلاریوا و سایر ارقام هیبرید شرکت سمینیس همراه با مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان ما در بخش فنی تماس بگیرید. این رقم با توجه به منطقه و ارز جغرافیایی مورد نظر برای کشت و تغذیه گیاهی، رفتار مختلفی نشان می دهد. بنابراین با همراه داشتن یک متخصص آگاه و با تجربه در ارتباط با آن، عملکرد مزرعه خود را تضمین کنید و همین حالا با ما تماس بگیرید.

 

نمره فنی

کیفیت میوه: 4.9
پوشش برگی: 4.5
مقاومت و تحمل: 6
زمان رسیدگی: 4.9
باردهی: 5.5
نمره فنی نهایی: 5.1

پرسش و پاسخ

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “بذر گوجه بلاریوا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *