مشاوره تخصصی کشاورزی آقا مهندس | خرید اینترنتی بذر

بذر هندوانه مارتا (Marta F1)

نمره کاربران:

نمره فنی آقامهندس:

/10

1،200،000 تومان

بذر هندوانه مارتا (Marta F1)” رقم چارلستون گری بیضی با دوره رسیدگی کوتاه و عملکرد خوب است. این واریته میوه ای به وزن 10 کیلو گرم تولید می‌کند. این رقم قابلیت کشت در مناطق مختلف دارد، اما بیشتر در استان‌های شمالی و استان خوزستان و منطقه میناب کشت می‌شود. همچنین پک مقاومتی دارد.

اشتراک‌گذاری:

مشخصات بذر هندوانه مارتا (Marta F1)

توضیحات تکمیلی

تیپ میوه

بدون خط یا چارلستون گری

شکل و قالب

بیضی

وزن متوسط میوه

10-8 کیلو گرم

میزان سفتی میوه

بسیار خوب

دوره رسیدگی

پوشش برگی و حجم بوته

خوب

مقاومت ها و تحمل ها

آنتراکنوز, پژمردگی فوزاریومی Fol

شرکت تولید کننده / وارد کننده

یو اس اگری سیدز/ گل سم گرگان

بسته بندی

پاکت 1000 عددی

نوع کشت

معرفی و توضیح

خرید و استعلام قیمت بذر هندوانه مارتا

جهت خرید “بذر هندوانه مارتا” می‌توانید با مجموعه آقا مهندس تماس بگیرید. لازم به ذکر است خرید شما بستگی به تعداد خرید و تاریخ بسته بندی دارد. همچنین می‌توانید خرید خود را به شیوه‌های مختلف (حضوری، اینترنتی، پرداخت در محل و به شیوه اقساطی) انجام دهید. کارشناسان ما در بخش فروش آماده پاسخگویی به تمامی سوالات شما در زمینه قیمت محصول و خرید اقساطی هستند.

توضیحات فنی هندوانه رقم مارتا

بذر هندوانه مارتا رقمی هیبرید از شرکت یو اس اگری سیدز با ویژگی‌هایی به شرح زیر است:

  • رقمی با دوره رسیدگی کوتاه است (زودرس می‌باشد).
  • دارای بوته قوی با پوشش برگی خوب می‌باشد.

شکل میوه: میوه دبلیو دی ال چارلستون گری بیضی، دارای پوستی به رنگ سبز روشن، گوشت میوه قرمز جذاب با طعمی شیرین تولید می‌کند.

در مجموع مارتا رقمی زودرس است که میوه ای به وزن متوسط 8 تا 10 کیلوگرم تولید می‌کند. این رقم ضخامت پوست مناسبی دارد و از عملکرد مناسبی برخوردار است.

مقاومت ها و تحمل های رقم مارتا

لازم به ذکر است که بذر هندوانه مارتا به بیماری‌های پژمردگی فوزاریومی و آنتراکنوز مقاومت نسبی دارد.

نقد و بررسی رقم هندوانه مارتا

در استانهای شمالی و استان خوزستان بیشتر از تیپ بلوکی استفاده می‌کنند. هندوانه مارتا یکی از ارقام هیبرید هندوانه بوده که در سال‌های اخیر در مناطق مختلف کشور از جمله استان‌های گیلان و مازندران کشت می‌شود. در استان هرمزگان مخصوصا منطقه میناب به دلیل همزمان شدن برداشت با شب یلدا تمایل کشاورزان به کشت تیپ‌های بیضی بیشتر است.

در ارتباط با رقم مارتا باید گفت، هرگونه تنش از جمله تنش دمایی، تنش آبی و غیره زمان برداشت میوه را با تاخیر مواجه می‌کند. هندوانه بلوکی مارتا گاها برای صادرات مورد استفاده قرار می‌گیرد. این رقم در مقایسه با رقم دبلیو دی ال از ضخامت پوست یکسانی برخوردار بوده ولی طعم هندوانه دبلیو دی ال کمی شیرین تر از مارتا می‌باشد. به طور کل مارتا یکی از برترین و بازار پسند ترین رقم‌های چارلستون گری بازار است.

مشاوره کشت و خرید بذر مارتا

چنانچه برای خرید بذر هندوانه مارتا نیاز به مشاوره و راهنمایی بیشتر جهت کشت و تغذیه گیاه در طول دوره رشد دارید، حتما با کارشناسان ما در بخش فنی تماس بگیرید و از خدمات مجموعه ما که شامل مشاوره رایگان خرید بذر است استفاده کنید. هم و غم ما مدیریت صحیح نهاده‌ها، صرف حداقل هزینه‌ها و رسیدن به بهترین نتایج و عملکرد است.

پرسش و پاسخ

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “بذر هندوانه مارتا (Marta F1)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *