مشاوره تخصصی کشاورزی آقا مهندس | خرید اینترنتی بذر

بذر هندوانه ب 52 (B52 F1)

نمره کاربران:

نمره فنی آقامهندس:

/10

بذر هندوانه ب 52 (B52 F1)” رقمی با تیپ میوه بیضی و و خط دار می‌باشد. این رقم جز واریته‌های زودرس موجود در بازار می‌باشد و به دلیل داشتن پوسته ضخیم، مناسب صادرات می‌باشد. قابلیت کشت در بسیاری از نقاط را داشته و رقمی پربار تلقی می‌شود.

اشتراک‌گذاری:

مشخصات بذر هندوانه ب 52 (B52 F1)

توضیحات تکمیلی

نوع کشت

تیپ میوه

خط دار یا کریمسون سویت

شکل و قالب

بیضی

وزن متوسط میوه

10 تا 13 کیلوگرم

میزان سفتی میوه

خوب

دوره رسیدگی

پوشش برگی و حجم بوته

خوب

مقاومت ها و تحمل ها

پژمردگی فوزاریومی Fol

شرکت تولید کننده / وارد کننده

باکس هیل/ گل سم گرگان

بسته بندی

پاکت 1000 عددی

معرفی و توضیح

خرید و استعلام قیمت بذر هندوانه ب 52

بذر هندوانه ب 52” رقمی کشیده از شرکت باکس هیل است. برای خرید این رقم می‌توانید به صورت حضوری به دفتر مجموعه آقا مهندس مراجعه کنید و یا از طریق آنلاین سفارش خود را ثبت کنید. بدیهی ست که قیمت نهایی، بستگی به تعداد سفارش شما و تاریخ بسته بندی پاکت دارد. شیوه‌های خرید به صورت پرداخت در محل و یا اقساطی برای برخی از محصولات فراهم شده است. شما می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در بخش فروش تماس بگیرید.

توضیحات فنی هندوانه رقم ب 52

یکی از ارقام مناسب کشت در فضای باز از شرکت باکس هیل رقم ب 52 می‌باشد. این رقم جز ارقام نسبتا محبوب می‌باشد. در ادامه دلیل محبوبیتش را که ریشه در خصوصیات و ویژگی‌های آن دارد با هم بررسی می‌کنیم:

  • این رقم قابلیت کشت در مناطق مختلف را دارد.
  • دارای پوست میوه ای شفاف و درخشان است.
  • رقمی با دوره رسیدگی کوتاه است (زودرس می‌باشد).
  • بوته ای قوی همراه با پوشش برگی خوب و عملکرد مناسب دارد.
  • این واریته جهت حمل و نقل طولانی و صادرات مناسب است.

شکل میوه: ب 52 کریسمون سوئیت بیضی، با پوستی به رنگ سبز تیره با نوارهای مشخص، گوشت میوه قرمز خوش رنگ با سفتی مطلوب،بدون رگه‌های فیبری تولید می‌کند.

بنابراین ب 52 رقمی زودرس است که میوه ای به وزن 13 تا 15 کیلوگرم با ضخامت مناسب جهت صادرات تولید می‌کند. همچنین میوه‌هایی از نظر یکنواختی در شکل و اندازه دارد. این رقم از هم رسی خوبی نیز برخوردار است.

مقاومت‌ها تحمل‌های رقم ب 52

لازم به ذکر است که بذر هندوانه ب 52 مقاومت نسبت به بیماری پژمردگی فوزاریومی دارد.

نقد و بررسی رقم هندوانه ب 52

بذر هندوانه کریمسون سوئیت B52 از شرکت باکس هیل آمریکا رقمی هیبرید و زودرس است، که به عنوان رقمی با عملکرد بالا معرفی شده است. باردهی این رقم نیز بالا بوده است.

این واریته ضخامت پوسته مناسبی دارد و مشابه ارقام ب32، فارائو و گالاتا برای حمل و نقل دوربرد و در نتیجه صادرات مناسب می‌باشد. ولی در مجموع بذر هندوانه ب 52 و آستراخان در مقایسه با این واریته از بازارپسندی بیشتری برخوردار هستند. همچنین پک مقاومتی ضعیفتری نسبت به رقم مشابه ب 32 دارد.

مشاوره کشت و خرید بذر ب 52

با دریافت مشاوره خرید بذر هندوانه ب 52 ریسک کاشت و برداشت خود را به حداقل ممکن برسانید. کارشناسان ما در بخش فنی همواره با آغوش باز پذیرای پاسخگویی به شما جهت افزایش عملکرد و کاهش هزینه‌ها می‌باشند. پس همین حالا با ما تماس بگیرید.

پرسش و پاسخ

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “بذر هندوانه ب 52 (B52 F1)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *