کاربر گرامی، از شما خواهشمندیم که مطالب این صفحه را با دقت مطالعه فرمایید. لازم به ذکر است که استفاده از خدمات وبسایت آقا مهندس از جمله خرید، ورود و ثبت‌نام، استفاده از مطالب آموزشی، دریافت راهنمایی و مشاوره، درج نظر و پرسش در وبسایت و غیره به منزله پذیرش این قوانین و مقررات می‌باشد. در نظر داشته باشید شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

مجموعه آقا مهندس تحت شرکت رابین کشت پارس با شماره ثبت رسمی از سازمان ثبت اسناد، فعال در زمینه بازرگانی نهاده‌های کشاورزی و مشاوره کاشت، داشت و برداشت محصولات کشاورزی فعالیت می‌نماید.

ورود و ثبت‌نام

از طریق پیوند موجود در فهرست می‌توانید در وبسایت آقامهندس ثبت‌نام کنید و در صورتی که قبلاً ثبت‌نام کرده اید، وارد شوید. ثبت نام و ورود به سایت توسط شماره موبایل و کد یکبار مصرفی که به شماره موبایل شما به منظور صحت‌سنجی ارسال می‌گردد به سادگی انجام می‌پذیرد و نیاز به رمز عبور نیست.

برای خرید از وبسایت الزامی بر ثبت نام و ورود نیست. اما توصیه می‌شود به منظور آسان‌تر شدن این فرآیند و دریافت امکانات دیگر ابتدا این کار را انجام دهید. در نظر داشته باشید برای دریافت فاکتور محصول و دسترسی به پنل کاربری و نیز ضمانت‌نامه ‌اصالت محصول لازم است در سایت ثبت‌نام کرده و از طریق پنل کاربری خود اقدام نمایید.

به منظور ارائه بهتر خدمات به کاربران عزیز، در صورتی که بدون ورود و ثبت‌نام اقدام به خرید نمایید، تیم فنی وبسایت آقامهندس مشتری را در سایت ثبت‌نام می‌نماید.

همچنین امکان حذف حساب کاربری به درخواست کاربر و پس از ارسال پیامک با شماره موبایل کاربر به یکی از خطوط همراه آقامهندس (درج شده در فوتر سایت) وجود دارد.

حریم خصوصی

وبسایت آقامهندس به منظور ارائه خدمات به مشتریان عزیز از جمله در بخش خرید اینترنتی، اطلاعاتی را از کاربران به منظور ثبت سفارش، ارسال کالا، ارائه مشاوره و غیره می‌نماید. تمامی این اطلاعات نزد وبسایت آقامهندس محفوظ بوده و در اختیار هیچ سازمان یا شخصی قرار نخواهد گرفت؛ مگر با حکم قانونی در اختیار مراجع ذی صلاح قرار دهد. همچنین این اطلاعات تنها به منظور همان خدمات خرید یا دریافت مشاوره مورد استفاده قرار خواهد گرفت و استفاده دیگری نخواهد داشت.

ضمانت اصالت کالا

کلیه محصولات خریداری شده توسط وبسایت آقامهندس دارای ضمانت اصالت کالا می‌باشد. برای دریافت ضمانت لازم است با شماره همراه خود وارد سایت شده و در بخش پیشخوان، برگه ضمانت اصالت را دریافت نمایید. همچنین کاربران در پنل کاربری خود به فاکتور رسمی سفارشات خود نیز دسترسی خواهند داشت.

نظرات کاربران

کلیه کاربران می‌توانند در مقالات و محصولات نظرات خود را درج نمایند و سوالات خود را در رابطه با آن محصول یا مقاله بپرسند. تیم تخصصی آقامهندس در راستای رسالت خود در جهت رشد صنعت کشاورزی در کشور تا حد امکان پاسخ پرسش‌های کاربران عزیز را در همان بخش خواهد داد. لازم به ذکر است مجموعه آقامهندس این حق را داراست که از انتشار و تایید محتوای غیرقانونی و متضاد با شرایط و قوانین وبسایت و کشور جلوگیری نماید. همچنین این وبسایت مجاز است که نظرات و سوالات کاربران در بخش‌های ذکر شده را بدون ویرایش در وبسایت منتشر نماید.

حقوق مادی و معنوی

کلیه حقوق مادی و معنوی در ارتباط با وبسایت آقامهندس برای این شرکت محفوظ خواهد بود. کاربران اجازه کپی‌برداری مطالب بدون اجازه کتبی مطالب و انتشار آنها و یا تکثیر محتویات را نخواهند داشت و در غیر این صورت حق شکایت و پیگیرد قانونی برای این شرکت محفوظ خواهد بود.

تغییر قیمت و مطالب وبسایت

تیم آقامهندس مجاز است مطالب و مندرجات در سایت از جمله قیمت، محتویات و غیره را بروز نموده و تغییر دهد و مسئولیتی در این زمینه متوجه شرکت نخواهد بود.

حل و فصل اختلافات

در صورتی که اختلافی پدید آید، حل و فصل اختلاف از طریق مذاکره و یا به نحوی که طرفین بپذیرند، صورت می گیرد. درغیر این صورت اگر به هر دلیلی اختلافات حل و فصل نشد، درخواست می شود که یک داور مناسب مرضی‌الطرفین برای رفع این مشکل که مورد قبول طرفین باشد تعیین گردد. ضمنا طرفین به طور برابر در برابر هزینه های داوری مسئول خواهند بود و مکان حل و فصل اختلافات به وسیله داور نیز مشخص می گردد.

رویه خرید و ثبت سفارش

لازم است کاربر قبل از خرید نهایی در صفحه پرداخت به طور دقیق مشخصات و اطلاعات لازم از جمله نام و نام خانوادگی، شماره همراه، آدرس خود را وارد نماید. تحویل محصول هم از طریق ارسال کالا توسط آقامهندس به آدرس مورد نظر و هم از طریق تحویل حضوری با مراجعه کاربر به شرکت امکان‌پذیر است که این موضوع توسط کاربر در همان صفحه پرداخت قابل انتخاب خواهد بود.

رویه ارسال کالا

ارسال کالا از شرکت به دست مصرف کننده توسط پست پیشتاز یا تیپاکس یا باربری و یا پیک موتوری می‌باشد. انتخاب نوع ارسال بنا به تصمیم و صلاحدید شرکت خواهد بود و از طریق تماس تلفنی و یا پیامک به اطلاع مشتری خواهد رسید.

هزینه حمل و نقل در صورتی که مجموع خرید مشتری بیش از پانزده میلیون تومان باشد رایگان بوده و برای خریدهای کمتر، قسمتی از هزینه حمل و نقل به عهده کاربر خواهد بود. این هزینه در همان صفحه پرداخت برای کاربر قابل مشاهده می‌باشد.

رویه پرداخت هزینه محصول

در صفحه پرداخت، کاربر می‌تواند انتخاب نماید که از چه طریقی پرداخت را انجام دهد. در حال حاضر سه روش کلی برای پرداخت در سایت آقامهندس امکان‌پذیر است:

  1. پرداخت آنلاین و سریع از درگاه امن زرین پال
  2. پرداخت بانکی (کارت به کارت، واریز به شماره حساب و واریز به شماره شبا) و ارسال کد پیگیری پرداخت به یکی از شماره های تماس آقامهندس)
  3. پرداخت حضوری در شرکت

گزینه سوم تنها وقتی در دسترس خواهد بود که کاربر روش حمل و نقل را تحویل حضوری از شرکت انتخاب کرده باشد. البته کماکان سایر روش‌های پرداخت نیز امکان‌پذیر خواهد بود.

در نظر داشته باشید، قیمت های سایت به مدت 24 ساعت پس از خرید توسط روش های دوم و سوم دارای اعتبار می باشد. در صورتی که به هر دلیلی در این مدت خرید خود را نهایی نکنید و تغییر قیمت صورت گیرد، آقا مهندس مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت.

مشاوره رایگان کشاورزی

وبسایت آقامهندس در راستای حمایت و کمک به کشاورزان عزیز بخشی را به نام مشاوره کشاورزی از کاشت تا برداشت قرار داده است که کاربران می‌توانند از طریق فرم مخصوصی سوالات خود را به همراه شماره تلفن همراه خود ارسال نمایند. این بخش در حال حاضر رایگان می‌باشد.

لازم به ذکر است تیم فنی آقامهندس پس از بررسی سوال و توضیحات ذکر شده سعی خواهد نمود که به کاربر تماس گرفته و وی را تا حد امکان راهنمایی کند؛ لیکن مسئولیت و الزامی در این زمینه برای پاسخگویی و تماس متوجه تیم آقامهندس نخواهد بود.

حقوق مشتری

مجموعه آقامهندس همواره می‌کوشد رضایت کاربران را با ارائه خدمات و محصولات باکیفیت جلب نموده و خود را در این زمینه متعهد می داند. آقا مهندس با ارائه محتوای آموزشی با کیفیت در جهت بالا بردن سطح آگاهی کشاورزان و مشاوره رایگان در زمینه خرید، کاشت و برداشت بذر همیشه همراه کشاورزان کشور بوده است.

ضمن اینکه آقا مهندس با فروش بذر با کیفیت به همراه ضمانت‌نامه اصالت کالا و قیمت مقرون به صرفه در تلاش برای جذب رضایت کشاورزان عزیز می باشد.