درباره آقا مهندس

درباره آقا مهندس

گروه تخصصی "آقا مهندس" مهندسین جوان و کشاورزان برتر شکل گرفت تا در عرصه صیفی جات اولین باشد.

این مجموعه بعنوان اولین  مرکز مشاوره صیفی جات در کشور، کار خود را با بهره گیری از دانش و تجربه جمعی از بزرگان کشاورزی کشور از جمله اساتید و کارشناسان فنی برتر کشور و همچنین کشاورزان نمونه کشوری آغاز کرد.

بدین ترتیب آقا مهندس اولین خدمات خود را در قالب مشاوره رایگان به کشاورزان صیفی کار ارائه داد. رضایت و استقبال کشاورزان از خدمات دلسوزانه و البته با کیفیت این مجموعه موجب شد تا این مجموعه پله های رشد و ترقی را به سرعت طی کند.

اکنون این مجموعه به عنوان بزرگترین و تخصصی ترین مجموعه مشاوره ای در زمینه زراعت صیفی جات در کشور مطرح است و متعهد است که در راستای بزرگترین هدف مجموعه که افزایش عملکرد و بهره وری کشاورز با استفاده از دانش و تجربه کشاورزان نمونه است، ثابت قدم بماند. در واقع مجموعه آقا مهندس در صدد است با استفاده از سیستم متکی به علم و تجربه کشاورزان نمونه کشوری، بازدهی و سودآوری سایر کشاورزان را افزایش دهد.

درباره آقامهندس

دورنگار این مجموعه فردایی است که در آن کشاورزان عزیزمان همانند کشاورزان سایر کشورهای پیشرفته دنیا جزو قوی ترین و ثروتمندترین قشرای جامعه هستند.

خدمات آقا مهندس :
1- مشاوره رایگان 24 ساعته
2- افزایش عملکرد تضمینی صیفی جات
3- نمایشگاه رقم های درجه یک صیفی جات
4- اعلام قیمت روز صیفی جات در میادین میوه و تره بار

غالب کشاورزان گروه تحقیقاتی آقا مهندس را با جمله “افزایش عملکرد تضمینی” می‌شناسند و رساندن عملکرد صیفی جات به چند برابر متوسط عملکرد یکی از اهداف خدماتی ماست.

افزایش عملکرد محصولاتی مانند گوجه فرنگی، فلفل، بادمجان، در فضای باز و گلخانه، با بهره گیری از علم مشاورانی که کشاورزان برتر کشور هستند صورت می گیرد. اکنون گروه تحقیقاتی آقا مهندس برای هر محصول حداقل یک مشاور دارد که می توانند کشاورزان را در بهبود عملکردشان یاری کنند.