آقا مهندس

مشاوره کشت صیفی و سبزیجات در فضای باز

افزایش عملکرد محصول و کاهش ریسک در مزرعه شما هدف اصلی ماست.​

کشاورزان فضای باز، نیاز بیشتری به کمک دارند. عملکرد در فضای باز کمتر است همچنین ریسک در کشت های فضای باز، از آنجایی که شرایط کنترل نشده تری دارند، بیشتر است. هر ساله شاهد خسارت های جبران ناپذیری در کشت های مزرعه ای هستیم. ما معتقدیم که با مدیریت صحیح می توان از این خسارت ها به طور چشمگیری پیشگیری کرد. کافیست برنامه و نقشه زمانی و مکانی عوامل خسارت زا را داشته باشید و بر اساس زمان وقوع این عوامل، برنامه کشت را تنظیم کنید. اگر چه این کار ساده ای نیست با این حال هدف ما ساده تر و اجرایی کردن این مهم است کاری که بارها انجام داده ایم. علاوه بر اینها، شرایط تغذیه ای، آب دهی مزارع فضای باز و سم پاشی در این فضا، به دلیل مناسب نبودن شرایط، نیازمند برنامه ریزی دقیق و روزانه است. در غیر اینصورت کارایی تغذیه ها، سمپاشی ها و در کل هزینه های کشاورز، بسیار پایین خواهد بود. با علم به تمام مسایل و ریسک های کشت در فضای باز، قصد داریم به کشاورزان کمک کنیم تا از زراعت خود رضایت بیشتری داشته باشند.

افزایش عملکرد حتمی

افزایش کیفیت محصول

تخصص ما

ما تولید چه محصولاتی را مشاوره می دهیم؟

شرایط بازدید مزرعه ای چگونه است؟

در این بخش ما سعی می کنیم مسائل و مشکلات مزارع شما، از جمله مشکلات مربوط به بیماری ها ، آفات، کمبودها، بیشبودها را بررسی کنیم و راهکار مناسب مشکل و شرایط شما را ارائه کنیم. ما سعی می کنیم پس از برطرف شدن مشکل نیز در کنارتان باشیم تا از تکرار نشدن آن مطمن شویم.
جهت دریافت این خدمات کافی است فرم بازدید مزرعه ای را پرکنید. همکاران ما به زودی با شما تماس خواهند گرفت تا سریع ترین و در دسترس ترین زمان ممکن برای بازدید را به شما اطلاع دهند. پس از مشخص شدن زمان بازدید کارشناس ما در زمان مقرر در مزرعه شما حاضر می شود. تشخیص مشکل مزرعه شما ممکن است در همان بازدید حضوری انجام شود اما با این حال ما سعی می کنیم در امر تشخیص و ارائه راهکار از برترین اساتید مربوطه کمک بگیریم تا بلکه برای حل مشکلات مزارع شما، انتخاب اول باشیم.

مقالات

در زراعت کدام محصول مشکل دارید؟

با شما شریک می شویم

اگر چه که ما می دانیم وقتی صحبت از کشت در فضای باز می شود، تنها چیزی که قطعی است این است که هیچ چیز قطعی نیست. اما با این وجود، بسیار علاقه مندیم که با شما شریک شویم!
همکاری ما بعنوان مشاور، فقط شامل ارائه برنامه ها و دستورات غذایی و مدیریتی نمی شود! ما با شما شراکتی بلند مدت را آغا ز می کنیم.  شراکتی که در طی آن ما بهره وری شما را افزایش می دهیم و شما مشتریان موفق ما را!

ما می توانیم ریسک ها را  مدیریت کنیم  تلاش می کنیم مشکلات پیشتری پیدا کنیم و آنها را حل کنیم تا بتوانیم عملکرد  و باردهی را افزایش دهیم. به اندازه شما دغدغه پیدا می کنیم تا بلکه شراکتمان به سود بیشتر و بیشتری منتج شود. به دنبال این هستیم که روز بعد نسبت به امروز و فصل بعد نسبت به این فصل، دانش بیشتری داشته باشید. امیدواریم که با بهتر کردن شرایط زراعت شما، برنده این شراکت باشیم.